Menu
Menu

OSB 3 Kronospan JAF Holz ECO PD 625 x 2500mm 18mm nebroušené

OSB 3 4P+D nebroušené Kronospan. Více informací
1 070,85 Kč
sleva 39%
Vaše cena s DPH:
653,22 Kč
539,85 Kč bez DPH
Cena za m2
M2
Lze koupit pouze po 1.5625 M2.
Číslo výrobku: 285973
Výrobce: JAF HOLZJAF HOLZ

OSB 3 Kronospan JAF Holz ECO PD 625 x 2500mm 18mm nebroušené

Desky OSB jsou víceúčelové desky vyráběné unikátní technologií lepení orientovaných dřevěných třísek ve třech vrstvách. Ve vrchních vrstvách jsou orientovány podélným směrem, ve středové vrstvě jsou orientovány příčným směrem. Rozměry, tvar a směrová orientace třísek v jednotlivých vrstvách maximálně využívají přirozené vlastnosti dřeva k dosažení těch nejlepších mechanicko-fyzikálních parametrů desek.

Desky neobsahují přirozené vady rostlého dřeva (suky, praskliny apod.). Velikost třísek v povrchové vrstvě umožňuje vyniknout přirozené struktuře, barvě a rustikalitě přírodního dřeva a přináší tak nové možnosti v interiérovém designu.

Desky OSB se vyrábějí z kvalitního jehličnatého dřeva. Převažující dřevinou je smrk, částečně se využívá i borovice. Tenké a velkoplošné třísky se šetrně vysuší, nanesou syntetickými pryskyřicemi a stanoveným podílem parafinové emulze. Lisování desek probíhá v nepřetržitém procesu kontinuálního lisování při spolupůsobení vysokých tlaků a teplot. Mimořádně dobrých mechanických vlastností je dosaženo jak výběrem vhodného zdravého dřeva, tak definovaným tvarem dřevěných třísek a zejména pak orientovaným vrstvením do tří na sebe navzájem kolmých vrstev.

Oproti výrobě standardních OSB desek se používá výhradně pojivo na bázi polyuretanových pryskyřic, které neobsahuje žádný formaldehyd. Obsah této látky se tak redukuje na jeho úroveň obsaženou v dřevní hmotě v přírodě a OSB se tak stává plnohodnotným materiálem vhodným i pro veškeré aplikace v interiérech a nábytkářském průmyslu.

  • Tloušťka 18 mm
  • Šířka 625 mm
  • Délka 2 500 mm

Deska

  • Vhodný do vlhkého prostředí Ano
  • Konstrukční materiál Ano

OSB

  • Spojení Pero & drážka
  • Povrch nebroušený

Použití Nosné prvky stropních konstrukcí staveb, vyztužující konstrukce stěn, nosné konstrukce střech, nosné vrstvy podlah, materiál pro tesařské práce, podlahy, materiál pro bednící práce, výroba obalových materiálů v průmyslu, rámy pro výrobu nábytku

PRO

Specifikace

Značka Kronospan
Profil Pero & drážka
Typ OSB 3
Povrch nebroušený
Vlastnosti nosné desky, vhodné do vlhkého prostředí
Délka [mm] 2500
Tloušťka [mm] 18
Šířka [mm] 625