Menu
Menu

Omítka pastovitá weberpas aquaBalance zrnitý 2 mm 25 kg

Chytrá omítka - tenkovrstvá omítka nové generace regulující vlhkost na povrchu fasády. Více informací
Číslo výrobku: 269907
Výrobce:
Omítka pastovitá weberpas aquaBalance zrnitý 2 mm 25 kg Omítka pastovitá weberpas aquaBalance zrni…
KS
1 812,65 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -45 %
3 295,74 Kč
1 812,65 Kč
 / ks
1 498,06 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 ks okamžitě k dispozici

Omítka pastovitá weberpas aquaBalance zrnitý 2 mm 25 kg

Jednoduše zpracovatelná probarvená pastovitá omítka, obsahující organické pojivo, připravená k přímému použití se systémovým podkladním nátěrem weberpas podklad UNI. Vlivem ochlazování vnějšího souvrství zateplovacích systémů v nočních hodinách, dochází ke kondenzaci vody na povrchu, která vytváří živnou půdu pro růst nevzhledných řas. Povrch omítky weberpas aquaBalance dokáže regulovat vlhkost. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysouší, protože několikanásobně zvětšuje aktivní odpařovací plochu každé kapky vody. Nejjemnější kapilární póry navíc na přechodnou dobu přijímají přebytečnou vlhkost a při klesající vlhkosti ji ihned vrací zpátky do atmosféry. Vodní režim fasády se udržuje v přirozené rovnováze, takže řasy a plísně zde nenaleznou živnou půdu a fasáda si po dlouhou dobu zachovává hezký vzhled.

Použití

K barevnému ztvárnění a vytvoření strukturovaného povrchu při vytváření nových tradičních i zateplených fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích.

Barevné odstíny

Barevné odstíny podle vzorkovnice webercolor line. Při použití na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 25. Některé odstíny mají příplatek podle aktuálně platného ceníku.

 

Uvedená cena je za bezpříplatkový odstín. U příplatkových odstínů se může výsledná cena produktu lišit. 

*Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže. Pro lepší představu skutečné barevnosti navštivte naši pobočku nebo si objednejte vzorek. Z důvodu techniky tisku může docházet k rozdílu barevných odstínů oproti originálu, vyobrazené odstíny barev jsou pouze orientační. 

Jedná se o zboží vyrobeno nebo upraveno podle přání kupujícího - tento druh zboží nelze vrátit. 

Typ vnější omítka s organickým pojivem
Struktura zrnitá
Použití interiér a exteriér
Vlastnosti voděodolnost
Zrnitost 2 mm
Hmotnost 25 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45 % z ceníkové ceny
1 498,06 Kč bez DPH za ks
1 812,65 Kč s DPH za ks
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
1 498,06 Kč bez DPH za ks
1 812,65 Kč s DPH za ks