Menu
Menu

Omítka pastovitá weberpas akrylát zrnitý 2 mm 25 kg

Akrylátová fasádní omítka. Více informací
Číslo výrobku: 269998
Výrobce:
Omítka pastovitá weberpas akrylát zrnitý 2 mm 25 kg Omítka pastovitá weberpas akrylát zrnitý 2…
KS
1 600,83 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -30 %
2 286,90 Kč
1 600,83 Kč
 / ks
1 323,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 KS okamžitě k dispozici

Omítka pastovitá weberpas akrylát zrnitý 2 mm 25 kg

Jednoduše zpracovatelná akrylátová probarvená fasádní pastovitá omítka obsahující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weberpas pdklad UNI.

Použití akrylátové omítky

Ke ztvárnění barevné povrchové úpravy na jádrové omítce nebo kontaktním zateplovacím systému. K ochraně stavby a jejímu barevnému a strukturálnímu ztvárnění při vytváření nových fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Je rovněž určen pro konečnou úpravu zateplovacího systému Weber. Je vhodný pro použití do exteriéru i interiéru. V rizikových oblastech s vyšším výskytem řas a plísní doporučujeme použít přísadu ochranného protiplísňového prostředku V002, který na požádání přidáme při výrobě do omítky.

Barevné odstíny akrylátové omítky

Barevné odstíny podle vzorkovnice webercolor line. Při použití akrylátové omítky na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 25. 

 

Uvedená cena je za bezpříplatkový odstín. U příplatkových odstínů se může výsledná cena produktu lišit. 

*Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže. Pro lepší představu skutečné barevnosti navštivte naši pobočku nebo si objednejte vzorek. Z důvodu techniky tisku může docházet k rozdílu barevných odstínů oproti originálu, vyobrazené odstíny barev jsou pouze orientační. 

Jedná se o zboží vyrobeno nebo upraveno podle přání kupujícího - tento druh zboží nelze vrátit. 

Typ akrylátová omítka
Struktura zrnitá
Použití interiér a exteriér
Zrnitost 2 mm
Hmotnost 25 kg