Menu
Menu

Olejová lazura 3v1 tenkovrstvá Stachema Lignofix bílý 0,6 l

Lignofix LAZURA 3 v 1 je tenkovrstvá syntetická lazura s biocidem - má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokazným houbám a plísním. Více informací
Číslo výrobku: 284373
Výrobce:
Olejová lazura 3v1 tenkovrstvá Stachema Lignofix bílý 0,6 l Olejová lazura 3v1 tenkovrstvá Stachema Li…
KS
203,46 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -5 %
214,17 Kč
203,46 Kč
 / ks
168,15 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Na objednávku, doba naskladnění: 5 dní
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
6 KS okamžitě k dispozici

Olejová lazura 3v1 tenkovrstvá Stachema Lignofix bílý 0,6 l

Lignofix LAZURA 3 v 1 je tenkovrstvá syntetická lazura s biocidem - má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokazným houbám a plísním. Je určená pro dekorativní nátěry dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru jako jsou ploty, pergoly, chaty, zahradní nábytek, okna, dveře, obložení balkonů a fasád apod. Není samostatně vhodná k nátěrům pochozích ploch. Lazura se vyznačuje výtečnou penetrací do dřeva, zvýšenou vodoodpudivostí, velmi snadnou obnovitelností starého nátěru a výbornou přilnavostí dalšího nátěru. Výsledný nátěr pigmentovaných typů je dlouhodobě odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, nepraská a neloupe se. Bezbarvý odstín není vhodný pro nátěry v exteriéru, protože má slabý UV filtr a mohlo by dojít k poškození dřeva pod nátěrem vlivem slunečního záření. Lze jej použít k zesvětlení ostatních odstínů.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Značka Stachema
Typ lazura
Určení dřevo
Použití interiér a exteriér
Vzhled hedvábný matný
Barva bílá
Objem 0.6 l