Menu
Menu

Okno GGL M04 3073 (výprodej)

Výprodej
Kyvné střešní okno GGL umožňuje optimální prosvětlení půdního prostoru. Jeho výhodou je také snadná a rychlá montáž. Je vybaveno závěsem, který zajišťuje jednoduché otevírání. Více informací
Číslo výrobku: 105337C
Výrobce:
Okno GGL M04 3073 (výprodej) Okno GGL M04 3073 (výprodej)
KS
7 927,92 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -10 %
8 808,80 Kč
7 927,92 Kč
 / ks
6 552,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Okno GGL M04 3073 (výprodej)

Kyvné střešní okno GGL umožňuje optimální prosvětlení půdního prostoru. Jeho výhodou je také snadná a rychlá montáž. Je vybaveno závěsem, který zajišťuje jednoduché otevírání. Navíc je možné okno otočit o 160 stupňů a umýt vnější stranu skla přímo z místnosti. Střešní okno GGL je vybaveno zajišťovací západkou pro zajištění okna v patřičné poloze pro čištění, možnost aretace otevřeného křídla.

Kyvné střešní okno s ventilační klapkou určenou pro větrání při zavřeném okně. K ovládání okna i ventilační klapky slouží madlo se speciálním dvoukrokovým zámkem na horní části křídla. Kyvné střešní okno je vyrobené z lepeného dřevěného profilu s dvojvrstvým lakováním.

Ovládání

Ergonomické madlo v horní části křídla slouží nejen k otevírání okna, ale také k ovládání ventilační klapky se vzduchovým filtrem.

Materiál rámu/křídla

Severská borovice. Dřevěné části okna jsou opatřeny impregnací a 85µm vrstvou transparentního laku, přičemž nátěry jsou mezi jednotlivými vrstvami zbroušeny (dvojvrstvé lakování).

Materiál vnějšího oplechování

Profily oplechování jsou zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené. Díky tomu působí okno zvenku velmi esteticky. Okno GGL je standardně dodáváno s hliníkovým oplechováním. 

Modelová řada GGL
Typ střešní okno
Báze dřevo
Způsob otevírání kyvné (horní ovládání)
Šířka [cm] 78
Výška [cm] 98
Oplechování hliník