Menu
Menu

Odvětrárávací set 110 vysoký profil hnědá

Odvětrávací set o průměru 110 mm pro plechovou tvarovanou krytinu s vysokou vlnou, vhodný pro Blachprofil 2 - Omega, Lindab - Mega, KJG - Uni 2, Maslen - Stella a jiné. Více informací
2 044,90 Kč
sleva 15%
Vaše cena s DPH:
1 738,17 Kč
1 436,50 Kč bez DPH
Cena za kus
KS
Číslo výrobku: 195109
Výrobce: HPiHPi

Odvětrárávací set 110 vysoký profil hnědá

Odvětrávací set o průměru 110 mm pro plechovou tvarovanou krytinu s vysokou vlnou, vhodný pro Blachprofil 2 - Omega, Lindab - Mega, KJG - Uni 2, Maslen - Stella a jiné.

Střešní prostupy pro plechovou krytinu jsou systémovou součástí variabilního systému Venduct®, který řeší veškeré požadavky na bezpečný prostup střechou pro odvětrání digestoří, sanitární odvětrání, hadicové a anténní prostupy, kabelové průchodky či vodotěsné napojení odkouření turbokotle. Systém Venduct® používaný po celé Evropě vyniká díky své konstrukci a použitým materiálům svou spolehlivostí z hlediska stability, bezpečnosti, vodotěsnosti a dlouhé životnosti. Barevné provedení vyhovuje většině používaných střešních krytin, barevnou škálu však lze doplnit vysoce kvalitním lakováním dle přání zákazníka. Venduct® je profesionální, dlouhodobé a bezpečné řešení prostupů střešním systémem. Produktová řada je doplněna nabídkou odvětrávacích setů se zvýšenou větrací kapacitou pro všechny běžně používané typy plechových krytin.

POV

Specifikace

Typ odvětrávací set
Určení příslušenství pro šikmou střechu
Barva hnědá