Menu
Menu

Přísavka dvojdílná hliníková max. 100kg Levelys

Dvojdílná přísavka LEVELYS z hliníku je univerzálním pomocníkem na přenášení obkladu, dlažby nebo skla s maximální horizontální hmotností 100 kg. Ve vertikálním směru s její pomocí přenesete materiál s hmotností do 85 kg. Poradí si téměř se všemi typy pov Více informací
657,51 Kč
sleva 7%
Vaše cena s DPH:
611,49 Kč
505,36 Kč bez DPH
Cena za kus
KS
Na pobočce Centrální sklad - Praha 4 - Hrnčíře momentálně nedostupnéVyberte pobočku pro osobní odběr
Číslo výrobku: 296230
Výrobce: LevelysLevelys

Přísavka dvojdílná hliníková max. 100kg Levelys

Dvojdílná hliníková přísavka je určena k lehké, rychlé a bezpečné manipulaci a přenášení obkladu, dlažby nebo skla s maximální nosností 100 kg. LEVELYS přísavka si poradí téměř se všemi povrchy a dokážete ji přichytit na lesklé i matné rovné povrchy.

Nedoporučuje se přísavku používat na reliéfní nebo velmi pórovité dlaždice, například dlažbu s velmi silnou strukturou dřeva, zámkovou či betonovou dlažbu.

Výborný pomocník pro jakýkoliv rozměr dlažby a obkladů (např. 100 x 50 cm alebo 120 × 120 cm a pod.). Při takto velkém rozměru dlaždic, doporučujeme použít dvě dvoudílné hliníkové přísavky. Vhodná k částému používání.

Vlastnosti:

  • maximální nosnost: horizontálně 100 kg, vertikálně 85 kg
  • průměr: 123 mm
  • konstrukce: hliník

Pouze v tomto balení najdete Dvoudílnou hliníkovou přísavku značky LEVELYS. LEVELYS je celoveropsky certifikovaná značka.

Videa

Video

Specifikace

Typ Přísavka