Menu
Menu

KM Beta Hodonka taška beton anténní višňová briliant

Taška slouží k řešení prostupu trubky přes střešní plášť (anténa, satelit, bezdrátový internet a jiné zařizovací předměty) a je technickým zdokonalením tašky plastové anténní. Více informací
Číslo výrobku: 188093
Výrobce:
KM Beta Hodonka taška beton anténní višňová briliant KM Beta Hodonka taška beton anténní višňov…
KS
2 778,16 Kč
Celkem s DPH:
2 778,16 Kč
 / ks
2 296,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

KM Beta Hodonka taška beton anténní višňová briliant

Taška slouží k řešení prostupu trubky přes střešní plášť (anténa, satelit, bezdrátový internet a jiné zařizovací předměty) a je technickým zdokonalením tašky plastové anténní. Životnost, barevná jednotnost a záruka je stejná jako u tašky základní.

Životnost a funkčnost střešního pláště je dána nejen kvalitní krytinou, ale i provedením a řešením různých detailů. Spolehlivost celé střechy je určena životností nejslabšího článku.

V současné době se ve střeše používá celá řada plastových doplňků (taška plastová odvětrávací, anténní, plastové úžlabí apod.). U střešních krytin firmy KM Beta, kde je životnost 100 let, což umožňuje poskytovat záruku 30 let, mohou právě plastové prvky dlouhodobou funkčnost střešního systému omezit. Proto se firma zaměřila na tento nejslabší článek a vyvinula tašku betonovou anténní jejíž základní taška s kloubem je celobetonový prvek a krycí kloubová část je z hliníku s barevnou povrchovou úpravou. Její horní část je tvořena odstupňovanými průměry od 23 do 62 mm. Podle použitého průměru trubky se v kloubovém krytu odřízne příslušná část.

  • Rozměry dך×tl420×336×12 mm
  • Spotřeba1 ks/m2
Modelová řada Hodonka
Typ taška
Provedení průchozí pro anténu
Báze beton
Tvar profilovaný/klenutý
Vzhled lesklý
Povrch briliant
Barva višňová