Menu
Novinka Akce Výprodej Dárky pro muže
Menu

VEDAGARD MULTI SK, tl. 1,5mm, 20m2/rol (400m2/pal)

Právě si prohlíží 6 zákazníků.
Parotěsný pás z SBS modifikovaného asfaltu, samolepící, na trapézové plechy a na materiály na bázi dřeva. Více informací
172,51 Kč
sleva 15%
Vaše cena s DPH:
146,64 Kč
121,19 Kč bez DPH
Cena za m2

Snažíte se objednat více kusů, než je skladem! Vaše objednávka bude řešena formou poptávky.

M2
Lze koupit pouze po 20 M2.
Není dostupné na pobočkáchVyberte pobočku
Číslo výrobku: 112637
Výrobce: Icopal VedagIcopal Vedag

VEDAGARD® Multi SK je vůči prošlápnutí odolný, za studena samolepící, asfaltový SBS modifikovaný pás podle EN 13970 s vrchní kombinovanou vložkou z Al fólie a polyesterové rohože, v místě podélného švu bez Al fólie. 

Přednosti výrobku:

  • parotěsný (Sd ≥ 1.500 m)
  • k dodání ve dvou šířkách (100 cm a 108 cm) - vhodné pro mnoho tvarů trapézových plechů
  • samolepící již od +5 °C
  • při aplikaci na trapézové plechy s umělohmotnou povrchovou antikorozní úpravou se penetrační nátěr neprovádí
  • samolepící spojení v přesazích se provede po stažení podélných stahovacích proužků
  • čistá a rychlá pokládka
  • pás odolný vůči prošlápnutí, v ploše zcela stabilní
  • oproti běžně používaným, prošlápnutí odolným parozábranám, se zde značně redukuje požární zatížení

Oblast použití:

VEDAGARD® Multi SK se používá jako parotěsný v ploše samolepící pás za studena na podkladní konstrukce z trapézového plechu. Při použití na konstrukce ze dřeva nebo na bázi dřeva se pás fixuje v rámci mechanické fixace celého střešního systému.

Způsob pokládky:

Na trapézové plechy se VEDAGARD® Multi SK pokládá nalepením za studena na připravený podklad, s 8 cm podélnými i čelními přesahy nalepením čela pásu a následným stažením stahovací spodní fólie v celé ploše pásu a při souběžném stažení vrchního stahovacího proužku. Podélný přesah v šířce min. 8 cm musí vždy ležet na vrchní vlně trapézového plechu a následným přitlačením se přesahy slepí.
Tepelnou izolaci z polystyrenu EPS nebo ze střešních desek z minerální vlny lze následně přilepit polyuretanovým lepidlem VEDAPUK nanášeným v proužkách - viz Tech. list VEDAPUK.
Na dřevěné bednění nebo na podklad na bázi dřeva s následnou mechanickou fixací kotvením střešními systémovými kotvami celé střešní skladby se VEDAGARD® Multi SK pokládá tak, že se nejprve montážně fixuje pozinkovanými lepenkovými hřebíky překrytými v přesazích pásu a následně se pokládá s 8 cm podélnými i čelními přesahy položením čela pásu a následným stažením stahovacího vrchního proužku a spodního stahovacího proužku na linii perforace podél podélného přesahu, který se slepí následným stlačením. Čelní přesah se slepí rovněž za studena po stažení a stočení stahovací fólie pod pás s následným stlačením přesahu. Spodní stahovací fólie v tomto případě zůstává na pásu jako separační vrstva mezi bedněním a pásem. 

Specifikace

Typ modifikovaný pás
Použití parotěsnící pás
Délka [m] 20
Tloušťka [mm] 1.5
Šířka [m] 1