Menu
Novinka Akce Výprodej
Menu

VEDAGARD MULTI SK, tl. 1,5mm, 20m2/rol (400m2/pal)

Právě si prohlíží 7 zákazníků.
Parotěsný pás z SBS modifikovaného asfaltu, samolepící, na trapézové plechy a na materiály na bázi dřeva. Více informací
186,32 Kč
sleva 24%
Vaše cena s DPH:
141,59 Kč
117,02 Kč bez DPH
Cena za m2

Snažíte se objednat více kusů, než je skladem! Vaše objednávka bude řešena formou poptávky.

M2
Lze koupit pouze po 20 M2.
Na pobočce Centrální sklad - Praha 4 - Hrnčíře momentálně nedostupnéVyberte pobočku pro osobní odběr
Číslo výrobku: 112637
Výrobce: Icopal VedagIcopal Vedag

VEDAGARD® Multi SK je vůči prošlápnutí odolný, za studena samolepící, asfaltový SBS modifikovaný pás podle EN 13970 s vrchní kombinovanou vložkou z Al fólie a polyesterové rohože, v místě podélného švu bez Al fólie. 

Přednosti výrobku:

  • parotěsný (Sd ≥ 1.500 m)
  • k dodání ve dvou šířkách (100 cm a 108 cm) - vhodné pro mnoho tvarů trapézových plechů
  • samolepící již od +5 °C
  • při aplikaci na trapézové plechy s umělohmotnou povrchovou antikorozní úpravou se penetrační nátěr neprovádí
  • samolepící spojení v přesazích se provede po stažení podélných stahovacích proužků
  • čistá a rychlá pokládka
  • pás odolný vůči prošlápnutí, v ploše zcela stabilní
  • oproti běžně používaným, prošlápnutí odolným parozábranám, se zde značně redukuje požární zatížení

Oblast použití:

VEDAGARD® Multi SK se používá jako parotěsný v ploše samolepící pás za studena na podkladní konstrukce z trapézového plechu. Při použití na konstrukce ze dřeva nebo na bázi dřeva se pás fixuje v rámci mechanické fixace celého střešního systému.

Způsob pokládky:

Na trapézové plechy se VEDAGARD® Multi SK pokládá nalepením za studena na připravený podklad, s 8 cm podélnými i čelními přesahy nalepením čela pásu a následným stažením stahovací spodní fólie v celé ploše pásu a při souběžném stažení vrchního stahovacího proužku. Podélný přesah v šířce min. 8 cm musí vždy ležet na vrchní vlně trapézového plechu a následným přitlačením se přesahy slepí.
Tepelnou izolaci z polystyrenu EPS nebo ze střešních desek z minerální vlny lze následně přilepit polyuretanovým lepidlem VEDAPUK nanášeným v proužkách - viz Tech. list VEDAPUK.
Na dřevěné bednění nebo na podklad na bázi dřeva s následnou mechanickou fixací kotvením střešními systémovými kotvami celé střešní skladby se VEDAGARD® Multi SK pokládá tak, že se nejprve montážně fixuje pozinkovanými lepenkovými hřebíky překrytými v přesazích pásu a následně se pokládá s 8 cm podélnými i čelními přesahy položením čela pásu a následným stažením stahovacího vrchního proužku a spodního stahovacího proužku na linii perforace podél podélného přesahu, který se slepí následným stlačením. Čelní přesah se slepí rovněž za studena po stažení a stočení stahovací fólie pod pás s následným stlačením přesahu. Spodní stahovací fólie v tomto případě zůstává na pásu jako separační vrstva mezi bedněním a pásem. 

Specifikace

Typ modifikovaný pás
Použití parotěsnící pás
Délka [m] 20
Tloušťka [mm] 1.5
Šířka [m] 1