Menu
Menu

CS-BETON Naturblok schod 15cm naturcolor caoba

Schodnicový prvek NATURBLOK SCHOD je určen převážně k tvorbě krátkých a rovných schodů a je nabízen ve stejných barevných odstínech jako stavební systém NATURBLOK. Více informací
Číslo výrobku: 241728
Výrobce:

Vyberte variantu

Celkem s DPH:
Sleva -10 %
676,39 Kč
608,75 Kč
 / ks
503,10 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

CS-BETON Naturblok schod 15cm naturcolor caoba

Schodnicový prvek NATURBLOK SCHOD je určen převážně k tvorbě krátkých a rovných schodů a je nabízen ve stejných barevných odstínech jako stavební systém NATURBLOK. Povrch schodu je štípaný a tumblovaný, výsledný efekt imituje přírodní kámen. Prvek umožňuje vytvořit jakékoliv převýšení zejména v kombinaci s betonovými bloky NATURBLOK.

Vysoká funkční hodnota

Schodnicový prvek NATURBLOK SCHOD je dostatečně hluboký tak, aby se mohly jednotlivé bloky překládat přes sebe. Na prvek se již nepoužívají zákrytné stříšky. Nášlapnou plochu lze libovolně upravit dle postavení betonových schodnic. Instalace je velice jednoduchá.

KVALITA PRODUKTU

Betonové prvky CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost.
Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Typ schod
Povrch tumble
Barva caoba
Šířka [mm] 310
Délka [mm] 1000
Výška [mm] 150 mm
Hmotnost 105.96 kg