Menu
Menu

Betonové ploty CS-Beton se slevou 20 %

IZOMAT stavebniny s.r.o.
IZOMAT - Betonové ploty CS-Beton se slevou 20 %

U NÁS SI VYBERETE NA BETON od 1. 6. - 30. 6. 2022

Betonové ploty CS-Beton se slevou 20 % na ucelený sortiment

Akce platí na všech pobočkách, mimo pobočky Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Kroměříž, Olomouc, Tábor a Veselí nad Moravou.

 

 

SOLOBLOK

povrch: hladký
barva: černá, červená, hnědá, javor, okrová, šedá

Tento typ zdících tvárnic je systémem výstavby totožný s prvkem CSBLOK. Prvky mají dutiny, které se prolévají betonovou směsí a je opatřen otvory pro ukládání podélné výztuže. Na rozdíl do CSBLOKu je prvek SOLOBLOK opatřen fazetami ze všech pohledových stran. Při stavbě plotu bez spárování tyto fazety dokonale imitují spáru.

 

 

CSBLOK

povrch: štípaný
barva: černá, červená, hnědá, javor, okrová, šedá

Univerzální moderní zdící prvek je určen především na konstrukce plotů a plotových zdí, dělicích stěn, okrasných zdí, podezdívek a soklů budov. Vzhled výrobku imituje přírodní lomový kámen. Povrchu výrobku je dosaženo štípáním pohledových stran tvárnic. Systém štípaných tvárnic je opatřen i kusy k půlení. Vnitřní dutina tvárnice se zalévá betonovou směsí.

Betonové prvky vhodné pro výstavbu opěrných zdí, pro zdění stavebních konstrukcí, pro rychlé zdění sklepů, plotů, garáží, skladů, průmyslových hal a pro zdění základů s použitím jako ztracené bednění.