Stavebniny Izomat Praha,s.r.o.: stavíme na znalostech

volejte zdarma
800 33 11 77pondělí - pátek 7:00 - 16:00

Flexipan

Určen pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů. Ochraňuje izolace proti mechanickému poškození a dodává izolačním materiálům finální vzhled.

JAC hliníkové pásky

Páska z hliníkové folie je z jedné strany opatřena vrstvou speciálního lepidla, která je kryta ochrannou PE folií a určena pro přelepení spár mezi jednotlivými izolačními pouzdry IZOTUB s ALS polepem, pro spáry mezi deskami s AL polepem nebo pro opravy povrchů. Lepidlo je speciálně vyvinuto pro prostředí staveb a oproti ostatním výrobkům je účinnost lepeného spoje podstatně vyšší. tloušťka AL nosiče: 0,025 mm balení: cívky po 100 m šíře: 50 mm, 75 mm, 100 mm

IZOFOL

Moderní parotěsná folie tvořená hliníkovou folií laminovanou skelným vláknem a vrstvou plastu. Používá se jako parotěsná folie do podkrovních prostor, lehkých dřevostaveb a obvodových konstrukcí, také se používá pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů.

ALFOL

Hliníková hladká obalová fólie určena pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů. Ochraňuje izolace proti mechanickému poškození a dodává izolačním materiálům finální vzhled.