Stavebniny Izomat Praha,s.r.o.: stavíme na znalostech

volejte zdarma
800 33 11 77pondělí - pátek 7:00 - 16:00
Průhonice - vedení obchodní korporace

 T: 272 690 388
     272 690 387
 F: 272 690 736


E: pruhonice@izomat.cz

 

 Dat.schr.: estc73y    

Újezdská 224
252 43  Průhonice
 

Brno

T: 543 216 883

M: 602 355 258

 

E: brno@izomat.cz

Řípská 1142/20

627 00  Brno

České 
Budějovice

 T: 387 311 545

 M: 724 232 501 
  

E: cb@izomat.cz

U Pily
370 01  České Budějovice
             
Česká Lípa

 T: 487 824 112

M: 702 006 779
  

E: ceskalipa@izomat.cz

Česká 2972
470 01 Česká Lípa
Český Krumlov

 T: 380 726 818

M: 602 595 621
  

E: krumlov@izomat.cz

Tovární 201
381 01, Český Krumlov – Domoradice
Jindřichův Hradec

T:  384 323 219

M: 602 608 648

 
E:
jh@izomat.cz

Jarošovská 939/2
377 01 Jindřichův Hradec
Jihlava

T:  565 381 020

M: 602 668 896

 
E:
jihlava@izomat.cz

Znojemská 4959/119
586 01 Jihlava
Havlíčkův
Brod

T: 569 423 275
M: 
724 232 502

 

E: hb@izomat.cz

Jihlavská 4052

580 01  Havlíčkův Brod
             

Hradec
Králové

 T: 495 581 924
  M: 724 160 699

 

E: hradec@izomat.cz

Pražská třída 691
500 04  Hradec Králové - Kukleny

Karlovy
Vary

 T: 353 997 117

 M: 721 953 319

 

E: kv@izomat.cz

Teplárenská 245/25
360 04  Karlovy Vary - Bohatice
Kroměříž

T: 573 330 198

M: 602 263 939

 

E: kromeriz@izomat.cz

Jožky Silného 2349/4

767 01  Kroměříž

Kutná
Hora

T: 327 512 075

M: 602 165 615

 

E: kh@izomat.cz

Kouřimská 141
284 01 Kutná Hora
 
Liberec

T: 485 113 106
 M: 606 656 872

 

E: liberec@izomat.cz

České mládeže 667
460 08  Liberec VIII - Dolní Hanychov
           
Louny

 T: 415 652 583
M: 739 053 616


E:
louny@izomat.cz

Cítolibská 2648
440 01 Louny
Mělník

 T: 315 622 555
 M:
602 561 992

 

E: melnik@izomat.cz

Nádražní 2517
276 01  Mělník
 
Neratovice

T: 315 625 535
M: 
702 006 780

 

E:neratovice@izomat.cz

U Zastávky

277 11 Neratovice

Nová Paka

T: 493 721 274
M:
602 314 970

 

E: np@izomat.cz

Partyzánská 76
509 01 Nová Paka
Olomouc

T: 585 100 726
M: 724 242 680

 

E: olomouc@izomat.cz 

Na Zákopě 636/2b
779 00 Olomouc

Pardubice

  T:466 971 173

M: 606 784 178

 

E:pardubice@izomat.cz

Přeloučská 93

530 06  Pardubice-Staré Čívice

 

Plzeň

T: 377 371 050
M:
724 269 072
 

E: plzen@izomat.cz

Univerzitní 1118/61
301 00  Plzeň - Skvrňany
           
Praha 4-Hrnčíře

 T: 272 690 774
     272 690 386
M: 602 678 303

 

E: hrncire@izomat.cz

K Labeškám 1005
149 00  Praha 4 
          
Praha-Drazdy (výroba)

T: 244 403 258
 

E: drazdy@izomat.cz

areál Drazdy 42
252 42 Zdiměřice
Praha 5-Slivenec

T: 251 099 555

M: 606 626 197

      

 E: slivenec@izomat.cz

K Austisu 680
154 00 Praha 5
Rakovník

M: 602 305 789

 

 E: rakovnik@izomat.cz

Huřviny 2308
270 36 Rakovník II
Tábor

T: 381 253 363
M: 721 953 259


E:
tabor@izomat.cz

Zavadilská 2272
390 02  Tábor
Ústí nad Labem

 T: 475 600 765
M: 602 180 844  


E: usti@izomat.cz

Okružní 1039/6a
400 01  Ústí nad Labem - Klíše
Veselí nad Moravou

 T: 518 324 464
M: 724 000 349 

 
E: veseli@izomat.cz

Blatnická 1048
698 01 Veselí nad Moravou

 

Naše provozovny

Zvolte některé z našin provozoven.



Karlovy Vary Plzeň Rakovník Louny Ústí nad Labem Česká Lípa Liberec Nová Paka Mělník Neratovice Praha - Hrnčíře Praha - Průhonice Tábor České Budějovice Jindřichův Hradec Kutná Hora HHradec Králové Pardubice Havlíčkův Brod Jihlava Brno Olomouc Kroměříš Veselí nad Moravou Český Krumlov
volejte zdarma 800 33 11 77
pondělí - pátek 7:00 - 16:00